| Allina1 a întrebat:

Hei...vreau sa ma imbrac mai stilat. iubesc hainele, dar nu mi le permit crying( cum ma pot imbraca simplu dar stilat,? Va rog cu link daca se poate happy. Si rapidwinking big grin

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Sa stii ca cele mai stilate femei stiau cum sa-si confectioneze singure daca nu haine in intregime, macar accesorii, Audrey Hepburn, Marlyn Monroe, Gene Kelly toate stiau sa-si faca singure hainele si asta le-a ajutat mult in a comunica, atunci cand a fost cazul, cu designerii care le-au imbracat atunci cand au ajuns celebre, iar cand inca nu erau celebre le-a permis sa aiba vestimentatii cel putin la fel de bune si frumoase ca cele de mai tarziu.

| Allina1 explică:

Bine..am haine dar nu foarte multe. As vrea sa stiu cum sa le asortez sa par stilatawinking

| carmyy a răspuns:

Ca sa ai stil nu trebuie sa dai o groaza de bani pe haine sau accesorii...important e ca orice ai purta sa te avantajeze :);) poti gasi lucruri dragute si ieftine aici https://www.miniprix.ro/produse/dama ma bucur daca te-am ajutat :D