| AnaMariaG a întrebat:

Hei! Vreau sa ma tund si nu stiu cum.Am cautat peste tot o idee si nu gasesc nimic care sa-mi placa.Am parul foarte lung si nu ma indur sa-l tai pe tot. Aveti vreo sugestie? Eu as vrea ceva fara breton.

Răspuns Câştigător
| HeiSuntNati a răspuns:

Nu-l taia! asa am facut si eu! mi l-am taiat cv de genu' bob! dar acum regret amarnic. eu am parul ondulat si acum trebuie sa il indrept aproape in fiecare zi. mai bine ti-l tai putin dar in scari. fara breton.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate îți place ceva de aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si eu aveam parul lung(1m) si m-au facut ai mei copii sa ii dau o forma, asa am facut si m-am tuns in scari, iar din lungime foarte putin, pentru ca nici coafeza nu se indura sa taie din par, sa stii ca sunt ff multumita ca am luat aceasta hotarare, deci poti incerca si tu.love struck

| NoChanceForUs a răspuns:

Tunde-te bob.

| AnonimAwesome a răspuns:

Ceti recomand! poti sa til tai vreo 3 cm sal filezi mult si bretonul! si sal ti cu carare pe mijloc! funda?

| ramona1911 a răspuns:

Pai ai putea sa te tunzi cu foarfeca sau cu masina de tuns happy