| Kamakara a întrebat:

Hei.Vreau sa scap de grasimea de pe burta si solduri,vreau si eu niste exercitii.Aaa,si inca ceva, daca fac exercitii pentru burta si solduri imi afecteaza cresterea...ma refer la piept,inaltine, etc. happy Merci

2 răspunsuri:
| Kamakara explică:

Am uitat sa mentionez ca am 14 ani.

| sandra99 a răspuns:

Poti face:abdomene,pe fata si pe spate,poti sta in pozitie de flotare,apoi sa t-e ghemuiesti prin saritura,flotari, bine flotarile sunt mai mult pentru muschii de la spate, dar si pentru cei de la burta, iar ca nu t-e mai dezvolti trebuie sa tragi de fiare sau sa faci un sport de performanta, cum ar fi gimnastica de performanta sau haltere.Atat.