| There a întrebat:

Hei,vreau si eu o jacheta gen:http://www.google.ro/......tp?/imgres Vreau ceva la pret redus,am vazut la Takko, dar era 100 lei si nu cred ca merita sa dau atata. Sunt din Ploiesti si vreau si eu una asa,dar la un pret mai redus gen 30, 40,50 de lei.Multumesc :D

1 răspuns:
| Rebecca001 a răspuns:

Jachetele de genul acesta se gasesc mereu la preturi ridicate, cred ca ai putea achizitiona una doar in perioada unor reduci de 70%. ele sunt facute din materiale de foarte buna calitate, si de aceea sunt mai scumpehappy... sper ca te-am ajutat:d