| paturica a întrebat:

Hei. vreau si eu un site unde sa pot sa imi modific culoarea parului. am incercat cu photoshop si cu tazz dar nu merge. si nici nu stiu de ce.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Incearca coaforul virtual de pe divahair.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are cum sa nu mearga cu photoshop. Mai bine zi ca nu stii, nu ca nu merge.

Răspuns utilizator avertizat
| andreijab a răspuns:

Poti sa incerci cu asta: "http://www.ribbet.com/app/#/edit/touchup" nu pot sa zic ca l-am folosit pentru asta dar e destul de frumos, merge si cu photoshop dar sigur te-ai incurcat tu pe acolo.

| Iasmina_Amalia_1993 a răspuns:

Poti incerca pe site-ul ippicy.com. /Funda? smug