| Elly2763 a întrebat:

Heii :*! Am si eu o intrebarebatting eyelashes Daca te dai in fiecare zi cu rimel iti pot cade genele? :-s Fundita! :X

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

Dacă e să cadă nu e pentru că te dai cu rimel, ci la demachiat te freci prea energic şi le rupi. Altfel n-ai nicio problemă cu rimelul. Bineînţeles, ai şi tu grijă să fie cât de cât de calitate şi să nu fie expirat termenul de folosinţă. În rest... spor la rimelat! happy

5 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Nu,sigur ca nu!

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

laughing nu deci vb serios n-are km m rog adica cate una mai cade asa daca te dai chiar in fiecare zi o dat pe saptamana nu tiar cadeawinkingfundițza?:X

| armand3004 a răspuns:

Cine te-a pacalit in halul asta? Nu vor cadea genele, insa asta nu inseamna ca nu le afecteaza intr-o mica, mica masura.

| DEX a răspuns:

Nu! Nu iti cad genele! Unde ai auzit tqampenia asta?!

| ily_8577 a răspuns:

Fii fara grija, utilizeaza in fiecare zi un demachiant bun si totul va fi ok))