| Alle14 a întrebat:

Heii! As vrea sa stiu ce fel de spray de par imi recomandati pentru a-mi face bucle din placa. La niste videoclipuri de pe youtube tipele se dadeau cu un spray pentru al avea mai matasos si sa nu se arda. Va rog sa imi recomandati si mie cevabig grin

3 răspunsuri:
| CristiExpSiPunct a răspuns:

Pai eu iti recomand ceva asemanator cu bigudiurle stii cum? prima data incerci sa te dai cu o masca de par dupa ce te speli, apoi il lasi sa se usuce (poti sal usuci cu feonul daca ai) si apoi da cu placa in asa fel incat sa se faca bucle si apoi te dai cu spuma de par sau fixativ ori cu o crema de capbig grinbig grinbig grin: funda?

| Amber_4825 a răspuns:

Eu nu ti as recomanda gliss Schwarzkopf pe negru sau auriu este foarte bun eu il folosesc des

| Alle14 explică:

Nu imi recomandati bigudiuri pentru ca arat ca o oaie netunsalaughing)