| IuliaaandaaaIsbff a întrebat:

Heii.As vrea sa stiu cum sa imi prin parul intr-un coc gen ciufulit avand in vedere ca e mediu[detsul de scurt]. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Ancuta7878 a răspuns:

Tu. iti iei un elastic. iti prinzi parul apoi dai din cap pana ametesti laughing. ca un roker \m/

2 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

Ai mai pus o data int?

| Simplicity a răspuns:

Buna la mine parul la fel nu e prea lung de aceia pentru ca sa-mi fac un coc de genul acesta il prind intr-o codita sus apoi il tapez putin si dupa aceasta il rasucesc si il prind cu o agrafa sau cu un lastic ))