| R0011 a întrebat:

Ati purta o astfel de geaca? Nu neaparat pe roz, ma intereseaza modelul.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Multumesc!:D

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cred ca am vreo 3 sau 4 si sunt super dragute si arata asa bine mai ales daca stii cum sa le asortezi.

| R0011 explică (pentru KellyGreen):

Tu cum le asortezi de exemplu?hee hee Mi.am cumparat una recent si am nevoie de ceva sfaturi. Am auzit ca se muradareste foarte repede si trebuie sa am mare grija de ea.; o3

| KellyGreen a răspuns (pentru R0011):

Buna!
Pai merge foarte bine cu o pereche de blugi skinny albastru inchis sau negri( oricum o culoare inchisa) si un tricou alb mulat simplu, sau blugi scurti, sau o poti purta cu o fusta scurta gri cu pliuri si de asemenea merge super cu colalnti si peste niste pantaloni scurti peste.

| Anduuu a răspuns:

Modelul este foarte dragut...chiar si culoarea.Eu as purta o asfel de jacheta!
Numai binewave!

| IrinaAniri a răspuns:

Combinatia alb roz deschis mi se pare oribila (bine, eu nu suport rozul de orice fel) as purta o geaca ca asta dar in loc de roz sa fie o culoare inchisa: negru, bleumarin, visiniu etc

| Kasia a răspuns:

Da da da.dar as vrea sa am una pe gri. e fooarte hot.:X

| yynuta a răspuns:

Da normal, chiar imi plac si am de gand sa imi cumpar si eu una

| AleWhatever a răspuns:

Dadadada :X se poarta si chiar a de gand sa imi iau una; D

| JustMyLove a răspuns:

Da, si sunt la moda jachetele astea acum.:X

| elynutzu a răspuns:

E foarte draguta! Chiar si pe roz:X

| Kasiope a răspuns:

Imi place si as purta-o, dar in varianta cu rosu (Ceva asemanator era si la Bershka candva). Uite cum ai putea sa o accesorizezi : http://farm6.static.flickr.com/5264/5622466681_fbab68eeae.jpg. Sa stii insa ca nu se mai poarta genul asta de jackete- baseball. Ai putea sa optezi pe ceva cu imprimeu Camo, Kaki sau geaca de piele neagra. Just an advice!