| Arianna a întrebat:

Heii... Bunahappy! Am o mare problema : acum ceva timp am avut pearcing in spranceana si l-am scos; spranceana a inceput sa creasca dar nu destul. Problema este ca peste o luna am banchetul si as vrea sa ma pensez dar spranceana nu creste asa repede... Ce as putea folosi? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Mergi la cosmetica si tatueaza-ti sprancenele, sau incearca sa suplinesti golul folosind un creion de definire a sprancenelor.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Pune-ti cercelul inapoi.

| freehugs a răspuns:

Foloseste creion de sprancenehappy

| FoXy a răspuns:

rolling on the floor ma abtin spanc