| Saandrraa a întrebat:

Heii Buna! As vrea sa imipun extensii cu keratina sau microring inca ma gandesc si nu stiu cate extensii sa imi pun, ma gandeam la 30thinking... Nu vreau pentru voleu,asta ilam eu, vreau pentru lungime si nu foarte bogat.Cam cate credeti ca ar ajunge?

1 răspuns:
| Mandy693 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu iti pui extensii deoarece sunt foare periculoase pentru par fotomodelul naomi a ramas jumatate cheala din cauza extensiilor