| Roxxete a întrebat:

Heii >:d<
As vrea sa imi da`ti un sfat. am 1. 68cm si 53-54kg.Nu ma simt deloc confortabil in corpul meu. adica mi`e rusine.Mai ales cand merg la plaja. sau port pantaloni scurti. simt ca arat ca o paluga laughing si nu imi place. Multi mi`au zis :" Ce slaba esti" sau fetele imi zic ca le enervez ca sunt asa slaba. straight face Credeti ca ar trebui sa ma mai ingraas sau. ce sfat imi dati :-s?

Răspuns Câştigător
| LifeDrug a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa nu-i bagi pe ceilalti in seama. Adica acele fete care'ti spun ca le enervezi pot fi doar invidioase pe tine. Daca te uiti in oglinda si-ti place ce vezi ar fi bine sa nu schimbi nimic la tine. happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca ai pune 5 kg pe tine ar fi perfect happy

| Roxxete explică (pentru pwp):

Am uitat sa mentionez ca am incercat sa ma ingras. si nu s`a vazut niciun rezultat. asa e metabolismul straight face

| LoVeAnGeL96 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie de cativa ani si am invatat ceva : Simte-te bine in pielea ta.Adica fetele alea sunt geloase pe tine. Tine capu sus si ai incredere ca esti frumoasa.La mine chiar merfewinking.