| AlissaDăăă a întrebat:

Heiibatting eyelashes

Daca sunt satena, pot sa imi fac suvite roz cu spray`ul? Se vad? Sau trebuie sa ma decolorez intai? :-s

Fundaaa`! restul` vot love struck!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @AlissaDăăă! Părerea mea ar fi să te dai cu spray orice culoare îți poftește inima, numai nu-ți maltrata încă părul prin decolorare. Soarele are deja un efect nu prea benefic asupra firului de păr. Încearcă cu spray și atât.
Mari succese și o seară cu zâmbet să ai!

3 răspunsuri:
| natashacrown a răspuns:

Se vad. nu'ti fa griji.mai ales vara cand e atataa soare ^^

| asf a răspuns:

Se vad.

| BisScuiTheE a răspuns:

Da merge, dar nu v-a iesi chiar perfect, mai bine incerci sa iti decoloreti foarte putin cateva suvite si o sa vezi ca iese super bine.
Sfat: daca vrei sa iti faci suvite roz, nu iti face prea multe, se vede mai bine daca sunt mai putine, proprie experienta tongue si eu sunt tot satena si de aia iti zic. xoxo:*