| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda cel mai folositor raspuns! Peste o saptamana am banchet si nu stiu cum sa ma coafez.batting eyelashes Am parul lung pana la fund saten. As prefera sa-mi dati tutoriale, si sa nu fie ceva foarte complicat. De preferat as vrea un model de bucle dar nu dinalea gen sarmale.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Th3RiP a răspuns:

Nu ma prea pricep dar sper sa iti foloseasca;))
http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4&feature=related

| FashionQueen a răspuns (pentru Th3RiP):

Mi-a placut muuuult.love struck Mersi tipule! b-)

3 răspunsuri:
| DeutssDee a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il dai intr-o parte si sa il faci cateva bucle mici si la spate sa il impletesti stil coada de peste si in partea fara par sa lasi 1 sau 2 suvite... funda plss

| Roxana_Mocleasa_1993 a răspuns:

Pentru lungimea parul e foarte complicat orice gen de coafura...vara asta de poarta coafurile simple