| LauraEU a întrebat:

Heii, eu as vrea sa imi fac niste suvite in spate, dar imi strica tare parul? Adica ..am 13 ani, stiu sunt mica, dar imi doresc asta de cand ma stiu.ce ziceti, ar fi o greseala? Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| Fineas666 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci pentru ca (virgula) cred ca o sa arate bine tongue

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Adică vrei tipul ăla de şuviţe, cu partea din spate vopsită într-o culoare şi restul părului în altă culoare? Nu îţi strică părul, eu l-am vopsit săptămânal timp de câţiva ani şi nu am păţit mare lucru. Depinde cât de sănătos şi rezistent e părul tău. Alege o vopsea semipermanentă, e mai puţin dăunătoare şi se duce în cca 3-4 luni. Aia permanentă se vede ciudat după mai multe spălări, îşi pierde strălucirea etc.

| LauraEU explică (pentru AikkoxD):

O sa tin cont de parerea ta! ^_^ Si da, tipul ala de suvite vreau. big grin Parul imi e rezistent, des si lung. multumesc! :*

| Fineas666 a răspuns:

Ca ti-l vopsesti? O data? Nici vorba tongue Nu e nicio greseala in asta, nu e nici una daca si parintii tai stiu tongue

| LauraEU explică (pentru Fineas666):

Poi stiu si ei, normal :p Ma gandeam ca nu poate fi asa de rau o data. dar nu eram sigura. :/ Merci pentru raspund, o sa tin cont de el! :*

| Fineas666 a răspuns (pentru LauraEU):

Eu zic sa-ti faci pentru ca (virgula) cred ca o sa arate bine tongue