| Bubuletz a întrebat:

In 3 saptamani am balul bobocilor si am o mica dilema. O rochita gri ar merge cu niste pantofi rosi (spre portocaliu) cu platforma? Multumesc anticipat :*!

6 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Da, dar depinde din ce material este rochia. Dar după culori de ce nu? Succes!

| Bubuletz explică:

Rochia este un fel de bumbac. nu este ceva extrem de elegant. mai spre casual

| 7134 a răspuns:

Gri merge doar cu alb sau negru.e o culoare foarte pretentioasa

| mytzzy_8364 a răspuns:

Nu merge foarte bine pentru ca sunt total diferite cu gri ar merge alb sau negru nsuh s'ar vedea nasa cu rosu sre portocaliu sper ca te'am ajutat!happy

| sara80 a răspuns:

Pune.ti in par un accesoriu de culoarea pantofilor...

| Ramo03 a răspuns:

Nu cred ca merge. Atata timp cat iei o rochie cum zici tu spre casual gri si cu pantofi cu platforma rosu spre portocaliu... nu vine bine.
In primul rand eu nu as vedea niciodata rochie casual gri cu pantofi cu platforma portocali.
In al doilea rand, culorile si texturile din cazul nostru sunt paralele.
In unele cazuri, o pata de culoare vine bine, minunat chiar, dar aici nu este o situatie fericita.
Sper ca te-am ajutathappy