| Turquoiise a întrebat:

Heii.
La balul bobocilor se poartă mai mult rochiile strâmte la bază, sau bufante, gen cu volane?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Se poarta rochiile care iti stau bine, care iti avantajeaza silueta, nu exista alta regula.

| patriciatimeea a răspuns:

Ori ce fel de rochii. Nu le cere parintilor bani sa iti cumperi una noua..nu are nici un sens..balurile sunt trecatoare..mai bine aduna-ti bani sa faci scoala de soferi.

| Alequandra a răspuns:

Eu am purtat una bufanta si am facut furori. Cele stramte sunt mai formale de obicei

| xbugs a răspuns:

Pai, cand am fost la balul bobocilor maj fetelor aveau rochii stramte la baza, dar ceva mai lungi pentru ca erau si profesorii ( undeva pe la genunchi.

| alinastanculea a răspuns:

Mie una imi plac amadoua felurile de rochii. Eu mai degraba as ofta pentru o rochita lunga stramta de seara. Bafta! Funda? :*