| Ivory a întrebat:

Heiikiss.La ce imbracaminte (culori) pot asorta o pereche de sandale turcoaz care au pe bata din fata aplicatii de tinte aurii si o catarama aurie? Fundita kiss~~!

1 răspuns:
| Алина a răspuns:

Ai putea alege o bluza cu o fusta de culori diferite sau o rochita in 2 culori.O rochie de culoare rosie sau galbena.ai putea alege si verdele insa nu prea exagerat un verde nici prea inchis nici prea insa daca ai tinte ai putea alege o geaca din piele neagra cu o pereche de pantaloni scurti albastri cu aplicatii