| camiitsu a întrebat:

Heii!:* lumea vrea sa slabeasca eu sa ma ingras! nu stiu cum! vreau pareri!:**

9 răspunsuri:
| seful1234big a răspuns:

Nu stiu si eu as vrea asta

| PavelVladescu a răspuns:

Eu sunt slab dar am idee mananca pufuleti desi pare stupid te ingrasa si mananca fastfod(mult)happy

| ionutzwk a răspuns:

Manaca multa ciocolata

| Teodorof_Denis_1998 a răspuns:

Mananca doar carne si mancaruri grase...sa vezi ca te faci de 100 kg

| Ellutsaaaa a răspuns:

Buna, si eu imi soream asta. Dar ce rost are? Altii vor sa slabeasca si noi sa ne ingrasam. Mai bine nu! Esti frumoasa asa cum esti. Daca t'ai ingrasa mult si apoi nu ai mai putea slabi cum ar fi? Mai bine ramai asa. Un pont mai bine fa niste exercitii pentru abdomen plat, fese ferme si sanii frumosi, decat sa te ingrasi. Gasesti exercitii peste tot pe internet. Fundita?

| Iulius9235 a răspuns:

Daca doresti cu adevarat sa te ingrasi te duci la piata iti cumperi citeva kg de slanina amestecata cu carne le marinez si le cosi si atunci te ingrsi gustos

| Lexus05 a răspuns:

Nu mai bagati lumii prostii in cap! Cum sa-i zici sa manance fast food? Asa e iti creste burta, si restul corpului?! Consulta un medic nutritionist, depinde de metabolismul fiecaruia deci nu-ti recomand sa faci ce iti zic alti ca au facut. Medicul te poate consulta si iti poate stabilii un meniu special facut pentru tine ca sa iei in greutate fara sa devi o balenuta.Succes!

| larrii a răspuns:

Te poti "ingrasa" si punand masa musculara. Nu zic sa arati ca femeile alea culturise cu ditai mana si piciorul foarte gros, doar asa putin sa ai corpul mai tonifiat si mai frumos. Gandeste-te putin, tu deja esti slaba, faci 60 de abdomene in fiecare zi si in 2 luni ti se vad patratelele. Nu ti-ar conveni? La picioare la fel, faci exercitii si ti se dezvolta musculatura mai mult, si o sa fie un aspect mai placut zic eu. Si asa te ingrasi si sanatoswinking

| Woman2Womanro a răspuns:

Mananca multe dulciuri, banane si combinatii de mancaruri care sunt interzise in curele de slabire happy Conteaza si cantitatea, desigur. Daca nu mananci suficient, nici macar bombele calorice nu te pot ajuta. Bafta!