| uncopilzapacit a întrebat:

Heii happy. Se apropie majoratul meu si inca nu m-am decis ce rochie/rochita sa port. Imi puteti da voi niste idei? Multmesc happy.

5 răspunsuri:
| kitty63 a răspuns:

Buna, daca majoratul tau o sa fie seara iti sugerez sa imbraci o rochita scurta pana la genunchi gen o sa fie mult mai confortabila o sa te misti mai bine prin ea si o sa poti sa si dansezi.dar acum depinde si de preferintele tale daca preferi rochiile lungi atunci iti sugerez sa incerci o rochie cu trena in spate si scurta in fata care iti da un aer putin rebel sau cateodata elegant sper ca micile mele sfaturi sa iti fie folositoare.