| Puffy33 a întrebat:

Heii, stie cineva un site unde se poate trimite poze la editat, un site chiar bun, un fotograf care stie sa editeze, unde iti poate face obrjai fara nici un defect, ( pistrui, cosuri ) si sa iti intunecheze obraji sa fie mai inchis tenul la obraji aproape de urechi... si sa para ca ai o piele foarte fina, asta doar cadn ai po poza cu fata, nu tot corpul. Vreau multe raspunsuri bune, si nu critici, dau funda celui mai bun raspuns! :* Pupicii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Pozele le poți edita tu cu ajutorul Photoshop-ului. Desigur, trebuie să ai ceva experiență daca dorești să îți iasă ceva deosebit. O seară bună!

| Puffy33 explică (pentru anonim_4396):

Stiam despre photoshop dar nu stiu cums e foloseste...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Puffy33):

Este și normal să nu știi să-l utilizezi de prima dată. Urmărește tutoriale după youtube și vei căpăta experiență. O zi plăcută!