| Mylifeispink a întrebat:

Stiti daca este bun tratamentul leave-in de la Avon pentru varfuri degradate? A mai incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| CoraPersefone a răspuns:

Da, e foarte bun! eu sunt reprezentant avon, si Tratamentul leave in il folosesc de un an si ceva, mai ales ca imi fac parul cu placa! e excelent, isi merita bani, si eu consider ca e la un pret accesibil! oricum, pentru intretinerea parului si a varfurilor eu iti recomand si samponul si balsamul din aceeasi gama, precum si taierea periodica a varfurilor, macar o data la 3 luni!

| Mylifeispink explică (pentru CoraPersefone):

Se foloseste dupa ce te speli pe cap?

| Mylifeispink explică (pentru CoraPersefone):

Si chiar repara varfurile? :O eu am parul foarte ars.

| CoraPersefone a răspuns (pentru Mylifeispink):

Se foloseste ori de cate ori ai nevoie, in special dupa ce te-ai facut cu placa! DAR, daca incepi tratamentul leave in, eu iti recomand ca inainte sa iti tunzi putin varfurile, si apoi sa ai grija de parul tau corespunzator, Aplici tratamentul dupa ce te speli pe cap, pe parul uscat, DUPA ce te faci cu placa, nu inainte. Sau pur si simplu il aplici pe parul umed si il lasi sa se usuce natural, fara fheon.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat