| bummblebe a întrebat:

Heii stiti un site gen "http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stil ul-tau/ " in care sa fie tinutele gata facute care se pot purta si la scoala sau asa? fundita + vot :*

Răspuns Câştigător
| Kristinnaaa a răspuns:

Hei, mă bucur mult că îți place site-ul. happy

Dacă nu ai găsit nicio ținută care să ți se potrivească acolo, îți pot face una special pentru tine. Doar lasă-mi un mesaj cu mai multe detalii. happy

| bummblebe explică (pentru Kristinnaaa):

Heii mi-au placut dar am nevoie de o tinuta de inceput de an pentru ca intru in a 9-a si miercuri merg la cumparaturi mai exact la bershka, zara, pull and bear, h&m etc si am "buget" deocamdata 25 de milioane, 2500 lei. daca mi-ai putea face cateva tinute putin mai "decente" pentru mers la scoala adica nu ma intelege gresit nu de babe, potrivite pentru scoala, si sa imi zici unde sa gasesc hainele. daca vrei multumesc anticipat:*:*

| Kristinnaaa a răspuns (pentru bummblebe):

Perfect, am sa iti fac pana maine cateva tinute exact asa cum vrei tu. big grin

| bummblebe explică (pentru Kristinnaaa):

Ok iti multumesc daca ai tu un id public de mess sau fb mi-l poti da? ca eu am incercat sa iti trimit mesaj pe TPU doar ca tu esti senior eu junior si nu merge eu nu as dori sa imi fac public id-ul daca te rog big grin

| Kristinnaaa a răspuns (pentru Kristinnaaa):

Adaugă-mă, te rog, pe Facebook, ca să putem vorbi mai multe astfel încât să îmi dau seama care este stilul tău și ce ți s-ar potrivi. Mă găsești aici: https://www.facebook.com/irinaalinasandu :)