| Didi130898 a întrebat:

Heii TPU :* a o intrebare >:". Mi-am facut o groaza de prieteni si prietene; x si toate au un stil adica se imbraca f fain love struck parul la fel love struck si eu nu stiu cum sa ma imbrac, vreau sa combim mai multe, ceva punk; x. si parul cu volum si na. STIlhee hee stiu, e proasteasca intrebarea dar na :* multuumescc love struck si dau funda; x; x

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Dc nu incerci sa te imbraci cum e la moda? sau cum sunt imbracati si prietenii tai? sa adopti un stil?

| pinkobsession a răspuns:

Fii naturala cel mai imprortanthappy...cum tu ii vezi pe ei asa se poate ca si ei sa te vada pe tine la fel. Incearca tocuri, rochiitie inflorate,colorate, puneti accesorii ( lanturi, bratari, cercei), incearca si niste esarfe, iar cu parul intinde-l cu placa in zile mai importante/onduleaza-l, impletestel, prinde coada intr-o partehappy ...succes:*

| Didi130898 explică:

Multumesc pentru toate :* dar as vrea niste linkuri de pe youtube cum sa-mi coafez parul. sunt tunsa BOB. Uitati.va la poza, in poza parul este intins cu placa. Cam acea lungime o am la par ( pana la umeri). E greu sa gasesc linkuri` cu par scurt dar poate stiti voi ceva :*:* multuuu`>; d