| PrIntessIicataa a întrebat:

Heii TPU. Am o intrebare [ e pentru fete ]. Merge sa ma imbrac cu, colanti, sandalute si o bluza pe umar?

4 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

Da,merge.Dar ar fi mai frumos daca in loc de sandale ai purta o pereche de cizme de vara sau tenisi.Si parul prins in coada de cal sau coc happy

| georgiana967 a răspuns:

Nu pune niciodata colanti cu sandale, pantofi, balerini, iti taie piciorul si arata ca naiba.Cand porti colanti incearca sa te incalti cu ceva care sa acopere glezna nu sa faci o trecerea aia urata de la colant la pielea piciorului, cu tenesi totusi mergebig grin

| yynuta a răspuns:

Normal arata chiar bine

| There a răspuns:

Da,o sa arati ca naiba. Pe bune acum, colantii nu sunt inlocuitori pentru pantaloni, plus ca da foarte urat!