| cristina_7025 a întrebat:

Heii`! TPU am o problema mi se unge parul ff repede la 2 zile trebuie sa fac baie la cap si se vede urat straight face ma puteti ajuta ca ceva sa-mi recomandati ceva nu stiu pe baza de plante...

2 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Ti se "unge"? sau se ingrasa? Probabil e de la sampon incearca altul si nu le schimba des.

| safyia a răspuns:

Incearca un sampon potrivit pentru tipul tau de par si nu iti trece mana tot timpul prin el. oricum parul se spala la 3 zile