| a întrebat:

Heii TPU. Am parul lung, drept de la natura laughing, saten etc. Vreau sa ma tund, sa imi dau o forma, sau ceva. Nu vreau nici scurt, nici lung, nici breton. Ceva exemple? Sau macar, pentru cine se pricepe. Am ochii verzi-caprui. Am capul rotund, si am 1.60 si ceva si 47-48 kg. Poate nu conteaza inaltimea, greutatea, dar spun si eu laughing.
Sunt o fire destul de glumeata, sunt calda, prietenoasa. Ce mi s-ar potrivi? Multumesc kiss.

Răspuns Câştigător
| Uza a răspuns:

Tunde-te in scari, o sa ramai la aceeasi lungime de par si o sa-ti de-a o forma foarte frumoasa. Cand o sa iti prinzi parul in coada o sa vezi ce frumos se v-a vedeahappy nici nu se mai incurca, e mai lejer, cea mai potrivita tunsoarehappy eu asa sunt si nu mi-as schimba pentru nimic tunsoarea pe care o amhappy

3 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

In scari

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Parul lung are avantajele lui - poti sa-ti faci orice tip de "freza" din/cu el. daca ii dai o forma trebuie mereu sa ai grija sa fie aranjat/pieptanat intr-un anumit fel.

| PattyC a răspuns:

Sa te tunzi filat in scari.