| Creaatzaa a întrebat:

Heii TPU! As avea nevoie de niste pareri in legatura cu colantii Slim Secret. Chiar sunt eficienti? Ai cumparat?

5 răspunsuri:
| Frumystefy a răspuns:

Da i-am cumparat si nu-i recomand.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu am cumparat pentru ca nu cred ca au efect.incearca sa faci genoflexiuni sau cauta pe net exercitii pentru picioare

| coolgirlmahomie a răspuns:

Nu cred ca o pereche de colanti iti pot face picioarele frumoase.Acum ca e cald poti purta pantaloni scurti.Descopera mult din picioare, ti le fac mai lungisi mai subtiri. laughing)

| coolgirlmahomie a răspuns:

Nu cred ca o pereche de colanti iti pot face picioarele frumoase.Acum ca e cald poti purta pantaloni scurti.Descopera mult din picioare, ti le fac mai lungi si mai subtiri. laughing)

| Creaatzaa explică:

Tin sa mentionez ca nu sunt grasa si am picioare frumoase. Dar am putina burtica care ma deranjeaza.