| joaxenul a întrebat:

Heii TPU as vrea sa imi schimb lookul am un look de baiat normal laughing si mam cam plictisit...as vrea sa arat ceva in genul unui baiat de strada dar nu chiar gancster sa arat dur dar stilat imi puteti spune ce ar trebui sa port si ce combinatii sa fac si ce accesorii sa folosesc etc. FUNDA

2 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

As incepe sa-ti zic de freza, dar nu prea stiu cum ai parul. La un par mai moale, ar merge sa tunzi 1 pe parti si la spate, si 3 in sus. Si la imbracaminte, te-ai putea inspira de la skaterasi gen sa porti hanorace cu o vestuta peste, shoes in picioare gen DC si blugi skinny, adica de aia mai mulati cu turul putin lasat daca iti plac. Un rucsac in spate si casti in urechi laughing

| Kadze a răspuns:

Heii. Imbraca-te altcumva. de cat cum esti acum sau schimba-ti frizura. Asta daca vrei. Depinde cum vrei sa te imbraci stilul, gen hainele, stilul de rapper sau skater. sunt cele mai des purtate.