| Ankiiiiiii a întrebat:

Heii TPU! De mult caut tenisi cu tinte. Saptamana asta voi merge la cumparaturi in Deva. Stiti un magazin,mall. orice, de unde pot sa-mi i-au? N-as prea vrea sa-mi i-au de pe net,ca am mai luat tepe. Deci daca stiti. va rog din suflet sa-mi ziceti. Voi oferi Funda, dupa ce voi gasi tenisii. happy

14 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Vrei să te remarci ca fiind adeptă modei glam rock?

| Ankiiiiiii explică (pentru Crucified):

Nu chiar laughing. Dar imi plac tenisii si tintele. Sunt perfecte puse in aceeasi combinatie.winking

| Hieer a răspuns (pentru Crucified):

Scuze ca intervin, dar daca fetei ii plac tinele thinking inseamna ca e adepta modei glam rock? Si mie imi plac tintele.dar imi plac si thinking hainele cu imprimeuri florale..de exemplu. Sincer, n-are nici-o legatura ce zici tu.

| Crucified a răspuns (pentru Hieer):

Nu ionica, n-am zis că dacă unei fete îi plac/poarta tenişi cu ţinte e adeptă a modei stupide numită glam rock. Ea doar vrea să iasă în evidenţă, să zică lumea "ia-uite ce interesantă-i aia", în niciun caz că ea se simte psihic bine în ei.

| Ankiiiiiii explică (pentru Crucified):

Ai putea sa-ti ti gandurile astea ' ciudate ' pentru tine? Multumesc frumos!

| Hieer a răspuns (pentru Crucified):

Intai nu ma numesc Ionica..si dupa, de unde stii tu de ce poarta ea. tenisi d-aia? Eu, sunt sigura ca ii poarta pentru ca ii plac nu ca sa iasa in evidenta.oh go on Ma rog.

| Crucified a răspuns:

Şi nu-ţi interzic să porţi tenişi cu ţinte.

| Hieer a răspuns:

Du-te in orice magazin..cu incaltaminte sau haine..si o sa gasesti. Eu ieri, am fost in oras..si am gasit o multime de tenisi cu tine. Sigur vei gasi si tu.+ ca stai si intr-un oras mare.

Sper ca te-am ajutat!

| Ankiiiiiii explică (pentru Hieer):

Da,sper sa gasesc! Mersii. happy

| andreea7214 a răspuns:

Daca aveti la mall Stone Creek poti incerca acolo, eu mi-am cumparat o pereche de pantofi gen adidasi, ceva mai elegant cu tinte, sunt superbi din piele si la un pret foarte bun, am dat aproximativ 80 de lei sau ceva de genul... daca nu gasesti incearca la Deichmann am vazut si pe acolo cateva modele faine. Daca aveti ccc poti incerca si acolo, au de toate.