| CarmennnLove a întrebat:

Heii TPU, deci la tehnologie doamna ne-a zis sa aducem diferite chetiute de prin casa ca sa facem / confectionam alte lucruri. sper ca ati inteles rolling on the floor dar CATEVA IDEI? thinking big grin

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu i-as aduce niste ambalaje folosite!
...dau chestii din casa pentru ora ei?, firar materia de ras sa-i fie!

| TpuNoName123 a răspuns:

Fă şi tu o cutie din carton sau parchet.

| Anonnnnn a răspuns:

Iei si u un creion normal fara guma la capat. dupa mesteci guma, si o pui la celalalt capat al varfului[cel care ar trebui sa aiba guma d sters]
si voila.un nou obiectlaughing)