| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Ma gandesc sa-mi fac un tatuaj semipermanent, dar inca nu m-am decis sigur. Imi puteti spune aproximativ c-am cat ar varia preturile in functie de marime etc? Doare atat de rau cum doare tatuajul permanent?

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Fă-ţi tatuaj cu henna maro. Ţi-l face cu pensula şi nu doare absolut deloc + că durează până la 20-25 zile. Preţurile sunt între 20 şi 100 ron, depinde de mărime, model. Mi-am făcut şi eu odată şi e genial.

| crissa20 a răspuns:

Pretul este undeva intre 100-150 ron, in functie de marime! mie personal nu-mi plac tatuajeletongue dar am prieteni care si-au facut si sunt multumiti, mai ales ca nu sunt permanente:* bafta:*

| Anotherlife a răspuns:

Pretul pentru orice tatuaj care se realizeaza in mai putin de o ora este de 150 RON (plafonul minim). Pretul tatuajelor "custom" se calculeaza in functie de numarul de ore necesare executiei. Sa sti ca e cam dureros, depinde si ce aparat foloseste ala, dar oricum difera preturile la fiecare happy