| Buburuzăăăă a întrebat:

Heii TPU. Recent m-am tuns in scari! Mie nu prea-mi place cum imi sta sus este mai `bufant` iar jos mai subtire...! Multi imi spun ca-mi sta super. dar eu nu cred asta. Cum as putea sa -mi prind parul? mereu il prind in coada sau coc alt ceva? OFER fundiii

2 răspunsuri:
| alexandra2000ale a răspuns:

Poti sa il prinzi cu o clama la spate sau o codita impletita... sper ca te-am ajutat.

| Roxy_9262 a răspuns:

Hei. Incearca sa-l impletesti si sa-l tii asa cateva ore, apoi sa-l desprinzi. Si eu am aceeasi problema, iar asta-mi mai ia din volum. P.s.: Sa nu-ti perii parul dupa ce-l desprinzi si sa nu-ti impletesti multe codite. Funda? :*