| Andrux a întrebat:

Heii, TPU! Vreau sa incep sa folosesc placa.nu zilnic bineintes.As vrea sa imi recomandati un spray pe care sa il folosesc inainte de indreptat, niste masti hidratante.sampon,balsam hidratant.chiar nu stiu.[samonul, balsamul sa nu ingrase parul.am parul gras]. Si ce alte lucruri ar trebui sa mai fac sa nu se arda asa tare?

Răspuns Câştigător
| Lorenna_7223 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. Am parul gras si il intind cu placa la 3 zile ( ma spal pe cap hop-tzop ma fac cu placa). Exista la Gerovital un spray pentru protectie termica -nu e scump si nu incarca parul ( il gasesti in magazine, supermarket si farmacii). Este foarte bun. Imediat dupa ce te'ai spalat pe cap, pulverizezi acel produs pe par si dupa incepi sa iti intinzi parul. Mult noroc mandro! :*

5 răspunsuri:
| briquette a răspuns:

Eu folosesc syoss

| aysha11 a răspuns:

Eu folosesc Ser hidratant termoprotector de la gerovital. Il pulverizez pe parul ud dupa ce m`am spalat, astept sa se usuce si apoi il intind. Cel mai important ca sa nu`ti arzi parul de la placa este sa il intinzi numai daca este uscat complet.

| Daciana12 a răspuns:

la mine nu dau cu nimic eventual un revalid dar asta e doar pentru parul subtire balsamult te.ar ajuta dar inainte de a te da cu placa terbuie sa te usti pe par sper ca stii asta:* si sa nu yi.l intinzi in fiecare zii ti s-ar putea arde parul!:*paa

| JadeT a răspuns:

Ulei de par.gasesti la magazine de cosmetice

trebuie sa te dai ca el inaintne de al intind

pui 2-3 picaturi in palma si dupa aia dai pe par

sper ca te-am ajutat

fundiitsaaa?

:X:X:X:

| Ana_8490 a răspuns:

Incearca produse de la Syoss. happy