| alexandra_9363 a întrebat:

Heii TPU, vreau si eu o metoda de slabit rapida si care sa dea rezultate vizibile va rog (nu cu pastile prafuri etc) ceva traditional.:*

Răspuns Câştigător
| stupid a răspuns:

Incearca sa mananci mai putin si pana in ora 6 7 seara, inainte de orice masa bea un pahar doua de apa, asa o sa ai stomacul mai plin si nu o sa mananci prea mult, incearca sa mergi cat mai mult pe jos sau alearga si o sa slabesti garantat, eu am slabit aproape 1, 5 kg intr-o saptamana. sper ca te-am ajutat cat de cat.

1 răspuns: