| Meowww a întrebat:

Heii! Va rog sa imi spuneti, daca stiti, cum sa ii explic doamnei de la coafor cum sa ma tunda ca in poza, pentru ca i-am aratat odata unei doamne o poza si ea ma punea pe mine sa ii explic cum e in poza. :/
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/......4987_n.jpg
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| sweetgirl68 a răspuns:

Ii spui sa te fileze in urmatorul fel:bretonul sa fie mai scurt si in trepte si in spate foarte putin filat ii spui ca vrei parul pana la umeri si cam atat ar trebui sa inteleaga.succes!

2 răspunsuri:
| Yoniix a răspuns:

Uite cum faci: iti lasi parul mai lung, sa iti treaca de umeri cu vreo 5 cm, si dupa te duci la coafor si ii spui doamnei se te ia foarte putin la spate pentru a da acea tunsoare in stilul BOB. Funda!

| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Ii spui sa te fileze dar fara sa-ti faca trepte sau ii arati poza!