| R0011 a întrebat:

Vreau sa imi fac niste suvite si nu stiu ce culoare sa aleg: verzi sau roz? Mentionez ca am parul saten.hee hee

17 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Verde,turcoaz,albastru. Rozul e prea comun! big grin

| Stefaniaaaaaaaaaa1 a răspuns:

Verde.Rozul e cam.

| alexutsssa a răspuns:

Rooz cred ca ti-ar sta bine, dar depinde cum iti place tiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz se potriveste mai binewinking

| AndyLavy a răspuns:

Verzi! ..roz e de pitipoanca. si am mai vazut roz, verzi mai rar.

| xBya a răspuns:

Vergie laughing te`ar prinde mai bine daca ai parul saten inchis/castaniu.
Roz, daca ai parul saten deschis.

| cammm a răspuns:

Verde! sau poti si roz puternic cu solutia Castelani de la farmacie, este ieftina, vreo 6 lei, si nu strica parul, te tine 3, 4 spalari. Cu placere happy

| Vokii a răspuns:

Turcoaz! puppy dog eyes

| alealexuta a răspuns:

Roz.Daca ai parul saten si eu il am saten si am incerca sa fac suvite roz si chiar am facut..Incearca iti va sta mai bine decat verde.happy

| DieBitch a răspuns:

Verde!
mhhm, roz prea naspa...

| Lauria a răspuns:

Verzi.Ar arăta mai frumos, părerea mea.

| SpawNury a răspuns:

Verde cu roz, o sa iti stea SUPER! Ca am o prietena care are verde cu roz si ceva albastru sau mov ce e. si e foarte ok. happy

| Valentin55 a răspuns:

Faci niste suvite roz...winking...
fundita?

| Xandr a răspuns:

Cred ca roz se potriveste mai bine. happy

| xsclipici a răspuns:

Roooooz :3 Ti-ar sta super mai ales daca este un roz neon... Pe bune, si eu mi le-as face asawinking Daca este un verde inchis se va vedea ca spanacul big grin

| DeaaDeiutza a răspuns:

Pai. Roz pentru ca tu ai parul saten, ti-ar sta bine.Dar depinde daca-t place tie. happy

| weskey a răspuns:

Asta e doar părerea mea dar cele verzi sunt mai drăguțe.