| deya100 a întrebat:

Heii,vreau sa ma vopsesc insa nu vreau sa fie permanent, asa ca vreau sa imi recomandati niste vopsele semipermanente bune. :3 :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste sprey de par colorant. Se duce dupa spalare. Iti recomand sa nu te dai pana la radacina se face de la toate matreata. Bafta.

| Xulescu006 a răspuns:

Cel mai simplu mod : hartia creponata.Ia o,, bucata'' de par si una mica de hartie, uda hartia, da cu ea.pe par si gata se coloreaza, de preferat cel mai bine daca ti-l faci roscat cu hartie rosie.alte culori nu cred ca prinde doar daca ai parul deschis, dar e natural si ieftin. Funda?

| sandra23roxana a răspuns:

Iti recomand un sampon este 10lei si se duce dupa 12spalari cam asa il recomand http://www.1001cosmetice.ro/produs/loncolor-trendy-colors-sampon-nuantator