| Lorena_1370 a întrebat:

Heii:X As vrea si eu niste sfaturi cum sa slabesc repede in max 1 saptamana-2love struck va rogggglove struck!

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Ca sa slabesti si repede si sanatos mananca numai fructe si legume!
au foarte putine calorii si au si vitamine.

bea multa apa! si fa sport.

daca vrei sa slabesti intr-o anumita zona mai mult spre exemplu abdomen, fa exercitii speciale pentru acea zona.

foloseste si crema anticelulitica pe zonele cu probleme.
succes happy

4 răspunsuri:
| roksy a răspuns:

Gandeste-te ca daca chiar ai gasi o solutie sa slabesti asa de repede cat de rau ar fi pentru organism ar fi rezultatele trecatiare pentru ca saptamana urmatoare te ai ingrasa de 2 ori cat ai slabi pentru ca asa reactioneaza organismul

| Coco2730 a răspuns:

Cea mai rapida metoda e regimul atkins si sport; dar nu cred ca rezisti.

| stiandan a răspuns:

Si eu as vrea sa slabesc vreo 10 kg ieri. happy
Exercitii fizice (in special cardio) cat mai mult posibil (cantitate si calitate), fara prajeli si fast-food, fara KFC, Mac si restul. Odihna (culcarea la 10 cel tarziu) si... exercitii fizice din nou.

Succes.

| Lorena_1370 explică:

Multumesclove struck!