| anonim_4396 a întrebat:

Heiii!

Fetele, cum va imbracati maine la scoala?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Hei!

azi imi iau niste dressuri cu pantaloni scuri ceva de genu asta doar ca ai mei sunt albastru inchis

http://www.asos.com/......oduct.aspx

+

camasa vaporoasa alba cam asa doar ca a mea are gulerul normal

http://www.asos.com/......oduct.aspx

+ sacou

http://www.asos.com/......oduct.aspx

al meu e un gri inchis din ala petrol

+

http://www.asos.com/......oduct.aspx

exact asa sunt si ai mei

+

http://www.zara.com/......OWLING+BAG

+

ceas auriu
cercei cu semnul chanel aurii
un inel mare cu piatra neagra
par indreptat
cat eyes
ruj nude

tu?:*

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Incaltaminte?

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Gata. acum am vazut. scuze

14 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Mâine am ora de educație fizică, așa că mă îmbrac în treningul meu roșu Adidas.Tu?
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru τττ):

Nu sunt sigura.
Cred ca o pereche de blugi scurti cu talia inalta si cu dres big grin
Tricou alb bagat in pantaloni. Balerini si accesorii big grin!

E frig de aceea optez pentru dres si o jacketa ori din jeans ori din piele
Geanta albastra
pa-pa

| anonim_4396 explică (pentru τττ):

Tin sa mai precizez ca eu in ziua cand am sport imi iau in geanta o pereche pantaloni de trening si adidasi
(asta extraordinar de rara ca nu facem sportul)
Eu nu pot sa ma simt bine imbracata sport. nu port haine/incaltaminte sport deloc. Am o pereche de adidasi adidas care nu am apucat sa-i port...
Nici macar tricourile clasice usor sport. nu le suportbig grin
Decat pe cele albe si usor largute care le port doar bagate in pantaloni...

Nu suport tinutele clasice gen jeansi si tricou +tenesi!
Sper ca nu te-am plictisit
pa-pa

| τττ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,ar arăta super.

| vlad89c a răspuns:

Fetele merg maine dezbracate, asa mi-au spus laughing.

| StefaniaM a răspuns:

Cu ce gasesc in dulap laughing

| simina96 a răspuns:

Imbracata decent cu o bluza, blugi, tenisi.Nu este nici un eveniment special care sa ma faca sa ma imbrac altfel decat de obicei.

| ArrianaM a răspuns:

Blugi si tricou, ca de obicei laughing

| MrsSunshine a răspuns:

In curu gol..frate ce-i cu voi?

| anonim_4396 explică (pentru MrsSunshine):

Doamne fereste, cata incultura?!
Era o intrebare desteptule. unde traiesti, in jungla?

| MrsSunshine a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca tu traiesti in sociatete..copil mucos..altceva nu aveti ce face decat sa puneti intrebari de **** aici

| EVA9443 a răspuns:

Un tricou roz si blugi pina la genunchi, si sandale roz cu fundita♥♥