| HotGirlCool a întrebat:

Heiii Loome!:*:*:* Parul meu este filat cu bretonel intr.o parte, dar as vrea sa ma tund normal. Acum 3 ani eram tunsa normal si aveam un par usor ondulat, dar in 2010 m.am tuns filat si avand parul mai cret, partea de sus se umflă si se ridică teribil de rau. Mă gandesc sa astept cateva luni sa-mi mai crească parul pentru că este cam pana la umeri..si apoi sa ma tund. bănuiesc că e mai bine in vacanta de iarna. caci pana la vara imi va creste destul de mult si va arata super. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

E bine asa cum ziciwinking daca il tunzi de acum cred ca ar fi prea scurt.

| Crucified a răspuns:

Da-ti cu spray de par, cu siguranta n-ar mai sta asa de ciudat