| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU! Nu mai e mult si incepe scoala sad sad >:. Intrebearea mea este urmatoare : Fetelor la ce outfit v-ati gandit pentru prima zi?
FUNDAA pentru cea care face un out cu toate detaliile :* :* puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Bubutita a răspuns:

Eu o sa ma imbrac asa:
Cu aceasta camasuta:

http://es.sheinside.com/......-1733.html

Ci niste pantalonasi cu talie inalta, si imi voi baga camasa in pantaloni doar in fata, ca la spate sa se vada mai lung:

http://es.sheinside.com/......-1740.html

Si niste botine sport:

http://www.depurtat.ro/cumpara/pantofi-sport-rumba-negri-6850709

Ca accesorii, nu voi folosi decat o geanta:

http://original-fashion-online.blogspot.ro/......igona.html

Iar ca machiaj,te poti machia cu o codita de tus,un ruj nude, fond de ten, corector si pudra.:*
Ca oja poti folosi o oja mai colorata pentru ca tinuta asta este bazata pe alb si pe negru si poti folosi o oja nude, sau daca ai voie, o oja mai puternica

| AlexandraVarga2000 a răspuns (pentru Bubutita):

Ma uimesti, ador pantofii... Si ideea cu blugii cu talie inalta mi-a dut putin de gandit, am la fel niste blugi si la camasa stau pe ganduri, multumesc mult! :* :* :*

| Bubutita a răspuns (pentru AlexandraVarga2000):

Nu ai pentru ce draga mea, ma bucur ca te-am putut ajuta.:*:*
Oricum, merge orice camasuta mai larga.:*

32 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce dracu... nu va mai primeste la scoala daca nu aveti un "outfit" de prima zi? va da afara daca luati si voi niste haine decente acolo? vai de curu vostru de copii degenerati va pierdeti 3 saptamani pentru alegere unor toale la care oricum nu o sa le dea nimeni atentie?

| N0xEterniS a răspuns (pentru suntserios):

Ele cred ca primesc atentie, ca intoarcem capul dupa ele laughing))

| Bubutita a răspuns (pentru suntserios):

Vorbeste frumos.
Nu te-a obligat nimeni sa accesezi intrebarea.
Daca nu iti pasa, de ce ai apasat pe intrebare?
Doar asa ca sa comentezi?
Uite ca ne baga toti in seama, spre deosebire de tine.
Sigur esti un frustrat pe care nu-l baga nimeni in seama.
Suferi de nebagare de seama?
Du-te si comenteaza la altii.

| Bubutita a răspuns (pentru N0xEterniS):

Daca tu esti gay si nu te uiti dupa fete, nu inseamna ca toti sunt asa.
Plus ca mie nu imi pasa cine se uita la mine.
Doar ca vreau sa ma simt bine imbracata frumosbig grin

| AlexandraVarga2000 a răspuns (pentru suntserios):

Care-i problema ta pana la urma? Du-te si comenteaza altundeva, gay ce esti. Nu ma intereseaza sa primesc atentie ci doar sa ma imbrac confortabil si ma simt bine... Cica haine decente, habarnai! =]]

| Bubutita a răspuns (pentru AlexandraVarga2000):

Cine stie ce frustrati mai sunt si astia?
Deci tinutele pe care le-ai vazut pana acuma toate sunt decente.
Unde vad ei tinuta indecenta, nu stiu.=))
Hai sa ne facem maicute, sa ne calugarim doar pentru ca niste frustrati comenteaza.
Pai daca tinutele alea sunt indecente?
Tinutele astea cum vi se par?
http://www.youtube.com/watch?v=th9_lNflJAw

| AlexandraVarga2000 a răspuns (pentru Bubutita):

Bravo draga, asa te vreau =]]] Na ma, desteptilor ce ziceti?

| Bubutita a răspuns (pentru AlexandraVarga2000):

Te pup si multumesc pentru fundita.:*:*:*

| suntserios a răspuns (pentru AlexandraVarga2000):

Ce sa zic, ma doc fix in haine de hainele voastre, dar e atat de distractiv sa vad cum va agitati ca niste gaini fara cap pentru niste banalitati, pentru niste superficialitati si cu cateva saptamani inainte, pentru ca in final sa nu conteze catusi de putin... e foarte foarte fun.

| Kriss96 a răspuns (pentru suntserios):

Sa sti ca singurii care se agita ca niste gaini fara cap (si fara cur) sunteti voi astia care comentati aiurea si sunteti pe langa subiect. Noi nu ne agitam nici un pic. Pentru noi e foarte natural sa ne comportam asa, si crede-ma ca nu petrecem nici 2 minute sa ne alegem hainelewinking Este un instinct astawinking Si conteaza cum ne imbracam pentru ca noi nu vrem sa parem niste tarance fustrate. Byee :*

| Bubutita a răspuns (pentru suntserios):

Daca ai fi fata, crede-ma ca ai fi si tu asa.
Dar voi baietii sunteti neingrijiti.
Va treziti, va imbracati ca dracu', si plecati.
Uite ca noi nu.

| AlexandraVarga2000 a răspuns (pentru Bubutita):

=]]]]] Adevarul laughing

| AlexandraVarga2000 a răspuns (pentru suntserios):

Esti praf copile! Crezi ca daca folosesti "foarte foarte fun " pari mai inteligent? Dimpotriva te-ai facut mai de **** de cat ai fost laughing

| suntserios a răspuns (pentru AlexandraVarga2000):

Pot sa ma fac de **** pana nu mai pot, nu eu sunt ala care nu poate sa se imbrace singur si e nevoie sa se gandeasca cu 15 zile inainte.

si nu te mai adresa cu apelativul copile. Atunci cand eu imi alegeam singur hainele pentru scoala tu nu stiai ce culoare sa ai la pampers sa fii mai "fashion"

| N0xEterniS a răspuns (pentru Bubutita):

Vai, vai, vai! Tare as vrea sa te vad pe strada, sa vad ce printesa esti cu fitele astea :/ :/ Cat de``` nu stiu cum sa zic`` esti, sa ne intrebi `` vai, nu stiu ce ``outfit`` sa aleg pentru prima zi de scoala! :/ :/ Doamne, sub ce nivel mediocru sunt unele :/ :/

| Bubutita a răspuns (pentru N0xEterniS):

Eu nu as vrea sa te vad pe strada,ciudatule.rolling on the floor
Aoleu,nu ma impresionezi deloc
Si mai citeste o data numele persoanei care a pus intrebarea.
Eu nu am intrebat cu ce o sa ma imbrac, pentru ca deja stiu.
Ea nu a vrut decat un sfat.
Canta la alta masa, mai.
Esti baiat, nu cred ca ai ce cauta la intrebarea asta.
Du-te la categoria dragoste si sex.
Dar stai, nici bunica nu cred ca se uita la tine.
Hai ca m-am enervat.Ma tot insultati toti.
Ce Doamne iarta-ma aveti ma'?
Du-te si lasa-ma in pace.

| N0xEterniS a răspuns (pentru Bubutita):

Na la ea laughing) Deabia iesita din pampers, incepe sa fie smechera laughing)) LOL
Da-i drumu` Bubutito rolling on the floor) Mesajul era adresat pentru autoare, dar acu` este valabil si pentru tine! laughing) Te insultam pentru ca se vede dupa ce scrii ca esti o parasuta, o piz^da fara cap pe umeri de 16 ani cu fite pe ea! Cica ea nu ar vrea sa ma vada pe strada laughing) esti frustrata rau, iti trebuie o bucata de p^la laughing) Hai ca te las in pace, oricum toti te lasa sau te vor lasa `in pace`. rolling on the floor))

| Bubutita a răspuns (pentru N0xEterniS):

Mai rahatule.
Din pampers a iesit ma'ta.Invata sa scrii.,,Deabia''-se scrie abia.
Uita-te putin la numele tau si dupa ia-te de numele pe care il am aici.
Daca mesajul era adresat pentru,,autoare',de ce mi-ai adresat mie mesajul?
Esti orb?
Tocmai m-ai facut parasuta.
O parasuta, din punctul tau de vedere, se f''te, iar mai jos mi-ai zis ca am nevoie de o bucata de,, p^la''.
Hotaraste-te baiatule.Nu am nevoie de atentia ta oricum.happy
Comporta-te mai matur.Imi zici mie ca abia am iesit din pampers,si tu esti cel imatur aici.
Ti-a aratat ma'ta emoticoanele? Vad ca esti cam amuzat.
Pe bune acum,eu nu as rade daca as fi in locul tau.
Mi-ar revizui comportamentul.
Nu tolerez ca m-ai facut parasuta, pentru ca nu sunt.
Eu pot sa imi dau seama ca esti prost, dar tu nu ai de unde sa stii cum sunt eu.
***-Ia-o, boule, gayule.

| Bubutita a răspuns (pentru Bubutita):

Se pare ca TPU a ascuns semnul.Dar te prinzi tu ce era, adica te gandesti la ce iti place sa faci.laughing

| N0xEterniS a răspuns (pentru Bubutita):

Se vede dupa cum vorbesti ca n-ai o treaba cu viata, esti din periferie crescuta cu p^la la bot, frustrata si molestata de mica :/ :/
Sa ma uit la nick`ul meu? nick`ul meu este dintr-un film foarte popular, o replica a unui actor formidabil, in schimb nick`ul tau imi duce gandul la vacile pe care tocmai le-ai muls :/ Mesajul din greseala ti l-am adresat, nu eram atent! Esti o parasuta si ai mai avea nevoie de inca o p^la, si tu crezi ca eu acum, iti dau atentie? Mesajele astea sunt atentie? laughing Tu esti aia matura aici? O fata matura, educata nu ar zice `boule`, `ratatule` pe un site ca acesta! M-a invatat mama emoticoanele, ce replica e asta? Du-te fata in padure, in munti, ascunde-te! Si tu vrei atentie la 1, 65 si 55 kg? IIIHHHH :/ bleeeah, nu stiu daca mai adorm in seara asta rolling on the floor
Te rog, dovedeste ca ultimul neuron pe care i-l mai ai, nu are numai prostie si nu mai raspunde!

| Bubutita a răspuns (pentru N0xEterniS):

Nici un baiat educat nu ar folosi aceste cuvinte unei fete.happy
Ma pis pe nick-ul tau de ****.
Bubutita vine de la numele meu.
Fratele meu cand era mai mic imi spunea asa pentru ca nu imi putea pronunta numele, si este foarte special pentru mine.
Crede-ma ca nu vreau ****, nu am nevoie.
La 16 ani,tu crezi ca eu sunt curva? Stai linistit,nu sunt.
Din moment ce imi comentezi,normal ca imi dai atentie.
Esti un ratat,obsedat de jocuri pe calculator.
Cumpara-ti o viata,ca asta e distrusa rau de tot.
Esti un distrus,un tampit.
Cum sa vorbesti asa cu o fata bou' dracului? Tu esti nebun?
Sau esti gay.
Totul a pornit de la haine.
Tie nu ti-ar placea ca o fata(pe care nu o sa o ai niciodata pentru ca esti un idiot) sa se imbrace frumos si sa fie ingrijita? Ai prefera o taranca nespalata?
Bine, oricum, noi nu vrem sa ne imbracam fain pentru baieti, ci pur si simplu asa ne simtim bine.
Crede-ma ca am mai multi neuroni functionali decat tine.
Poate ai si tu, dar nu mai au baterie.
Aberezi mai baiatule.
Si in legatura cu greutatea si kg mele.
Ce ti se pare in neregula? 1.65, 55 kg.
E greutatea ideala pentru inaltimea mea.happy
Pun pariu ca esti ori un slabanog, ori un grasan urat pe care nu-l baga in seama nimeni.
Suge-o in alta parte.
Daca nu as fi raspuns, as fi fost o lasa.
Bleah, ce prost esti

| N0xEterniS a răspuns (pentru Bubutita):

Hahahahaha What a story! Deci se vede si ai demonstrat chiar tu ca esti o proasta mediocra! Scuze, cu `proasta` am spus doar minimul, as avea ``tone`` de cuvinte in care te-ai clasa, ti-ar veni manusa happy
Da ai foarte mare dreptate, nu as adresa cuvintele astea niciodata unei fete, dar in cazul tau, toti baietii trebuie sa faca o exceptie!
Fii atent ca s-a uitat pe la raspunsurile mele laughing ¬¬ SUNT OBSEDAT DE PC¬¬ draga uita-te pe la categoria Jocuri PC/Online, dupa spune-mi cati mai sunt ``obsedati`` pe langa mine? E vina mea ca ai trait in pesteri si habar nu ai cum se aprinde un pc? Nu incerc sa-ti dau atentie, doar ca ma enervezi si daca te-as avea in fata, din 3 vorbe ai uda always`ul!
Cum sa vorbesc asa cu o fata? o.O Pai daca se vede ca esti proasta, tampita, etc si ca ma insulti/jignesi, te bag in p!"""" ma-tii, ok? Chiar ai sarit calul si pe langa faptul ca esti distrusa de soarta, spui ca sunt obsedat, am o viata care e distrusa, sunt gay, nebun, bou, slabanog/grasan, etc, si astepti ca eu sa fiu dragut, sa-ti spun merci, aa?
Ma ia cu `baiatule``, ea crede ca am 14 ani, ca-s mucos de-al ei o.O

laughing) rolling on the floor)) Ai 13 ani, esti o mucoasa, stie mama ta ca injuri pe net?
Cica are un ochi mai lasat rolling on the floor)))))))) LOOOL, chiar ca-i buna laughing))))))
Du-te dracu si te spanzura laughing))) 13 ani, cluj, un ochi mai lasat, te-au gasit in padure? laughing))) Bai fetita, normal ca nu-ti trebuie pu^a, ca se culca cand vede ``OCHIUL`` tau laughing))
Daca mai raspunzi aici, sa ma fac de ras din cauza unei copile de 13 ani, iti trimit eu niste mesaje si poate aflu sub ce piatra stai :/ :/ FUCK OFF

| Crucified a răspuns:

Nud

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu aduce vorba de scoala, bucurate de vacanta.

| Kriss96 a răspuns:

Eu o sa-mi iau o pereche de blugi gri,tenesi roz pal,un tricou alb cu dungi negre,o gecuta de piele neagra daca e nevoie, o gentuta negru cu roz, cercei argintii in forma de note muzicale, un lant cu pisicuta argintie, parul drept si un machiaj natural.

| AlexandraVarga2000 a răspuns (pentru Kriss96):

Sweet. multumesc de idee :* :*

| diavolitadulce a răspuns:

Eu m-am gandit la blugi cu o camasa larga prinsa cu o curea sau un maieu cu o jacketa draguta pe deasupra, in functie de cum va fi vremea. Voi purta niste tenesi negri cu tinte si o geanta de marime medie. Voi avea parul odulat si multa buna dispozitie happy

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună, Alexandra.

Eu nu încep școala, însă m-am gândit la mai multe outfit-uri pentru un articol pe blogul meu. Le găsești pe toate aici: http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/

Sper să găsești ceva pe placul tău. :)

| AlexandraVarga2000 a răspuns (pentru Kristinnaaa):

Blogul este absolut fantastic! Am gasit foarte multe lucruri pe care le ador, multumesc foarte mult :* :* :* :*

| Kristinnaaa a răspuns (pentru AlexandraVarga2000):

Mulțumesc, Alexandra. big grin Mă bucur că îți place! :*