| BooBU a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care este cel mai bun deodorant din Ro? Sa reziste si parfumul sa persiste! Voi pe care il folositi? Sunteti multumiti? FUNDA+voturi.Ms!

6 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Cel mai bun deodorant e cel cu care iti merge tie bine. Nu toti avem aceeasi piele deci, ce-mi place mie poate sa nu aiba efect la tine. Eu am avut rexona, si acum am adidas, nu pot spune ca nu transpir dar macar miros a parfum.

| MihaelaDart a răspuns:

De la Amway, e scumpicel dar si ffff bun, dupa asta ma mai impac fff bine cu Nivea si Garnier Mineral de asemenea.

| Mary_3424 a răspuns:

Poi deodorant folosesc Dove si sunt multumita de el ca nu transpir dar Dove cel fara bila. si parfum folosesc Spotlight tine foarte mult mirosul si mai folosesc si Bvulgari.

| maya_1118 a răspuns:

Nivea este f bun si persista si mirosul

| mnopqr a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun este Nivea. Il folosesc si sunt multumit. Este eficient si mirosul placut persista si cel mai important face sa dispara mirosul de transpiratie. Ti-l recomand tie si oricui!

| ˜”°º•didycutzà•º°”˜ a răspuns:

De la nivea sunt ff bune cel putin asa consider si au diferite parfumuri placutehappy