| Addriianna a întrebat:

Heiiii TPU am nevoie mare de ajutor ....cum pot slabi fara sa ma infometez si daca se poate prin sport... cu cat fac mai multa miscare cu atat ma ingras mai mult in special in zona abdomeniului Funda!:*

Răspuns Câştigător
| laura81 a răspuns:

Uite un articol care te poate ajuta: http://ideipentrufemei.blogspot.ro/......stile.html

2 răspunsuri:
| roby23 a răspuns:

Infometarea nu este o solutie. Te sfatuiesc sa eviti dulciurile si painea pe cat posibil, sucurile si apele cu acid, incearca sa nu mananci dupa 7 decat un fruct sau ceva similar. Si alergatul este foarte bun, te ajuta mult la slabit. Mult succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru roby23):

De ce sa nu mai mananci dupa ora 7? iti fortezi stomacul aiurea

si in niciun caz nu se mananca fructe seara