| floryy123hahaa a întrebat:

HEIIII TPU! Cum sa ma imbrac sexy si atragator dar sa nu para indecent? Raspuns please! D-au fundita!

3 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Pai lumea zice ca nu e frumos sa iti iei o fusta mini sau o bluza scurta sau un tricou cu decolteu generos asa ca nu le mai lua pe tine e simplu.Costumul Evei este cel mai decent.

| BiuL a răspuns:

Ia-i o rochie pe corp, dar fara decolt si deasupra genunchilor. Cum se poarta acum, rochii creion, o sa fii sexi dar decenta.

| Haine_Frumoase_Doar_Schimb_1996 a răspuns:

Pentrusezonul asta :
LA PETRECERI:-rochie alba simpla, mulata pana deasupra genunchilor ci o pereche de botine stramte pe gamba rosii, un plic alb si o geaca de piele scurta
PENTRU SCOALAcall meolanti negri, o bluza alba mulata pana la fund, o geaca de piele sau imitatie scurta (pana in talie), o pereche de ghete negre si o geanta tip postas, vei fi sexi-casual-chic