| Barbiiiedoll a întrebat:

Heiiiiiiiiiiiii
Pot sa ma inscriu la Next Top Model by Catalin Botezatu daca am 2-3 semne mici pe sanul stang?
Nu sunt asa de evidente.
funda

8 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cam puţin 1, 65. Ăia aleg tipe d'alea schiloade, de ţi se face rău numai când te uiţi la ele. Te şi întrebi: cum dracu mai sunt în viaţă?
Ar cam trebui să ai peste 1, 70 înălţime. Semnele se corectează prin fond de ten, haine, dar înălţimea nu.

| ElektroViruss a răspuns:

Trimite-ne poze, ca sa putem da cu parerea happy

| LauraEU a răspuns:

Asta nu cred ca e o problema. Daca esti inalta si slabuta te vor lua :* + cum te cheama? Daca vei fi aleasa sa stiu cui i-am raspuns la intrebare smug laughing

| Barbiiiedoll explică (pentru LauraEU):

Bleoju Amalialaughing
dar anul viitor ma voi inscrie

| fumsipraf a răspuns:

Daa logic atata timp cat esti slaba si inalta si ai peste 14 ani sau 14 ani

| Barbiiiedoll explică (pentru fumsipraf):

Am 1,65 si 47 kg.

| lupuvesel a răspuns:

Sigur ca da, o sa treci printr-un casting iar acolo se va decide daca participi sau nu la emisiune

| kik23 a răspuns:

Da normal trebuie doar sa fi inalta frumuoasa si pana in 30 de ani asaca nai dc sa ati faci probleme