| TreiSurori a întrebat:

Hello all, unde as putea gasi (in Bucuresti) marker permanent pentru textile?
Si as vrea sa mai stiu daca se ia la spalatthinking

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!
Marker de acest gen se gaseste cam la orice magazin de materiale textile.
Nu, nu se ia la spalat. Acum o saptamana mi-am luat si eu si-ti spun sigur ca nu s-a dus nici dupa ce am spalat materialul. ^^

| TreiSurori explică (pentru xxdrgn):

Daca esti din Bucuresti, imi poti spune mai exact de unde l`ai luat?
Am inteles ca trebuie sa il lasi sa se usuce ca sa reziste mai mult la spalat.

| xxdrgn a răspuns (pentru TreiSurori):

Imi pare rau, nu sunt din Bucuresti. Eu le-am luat din Cluj. happy Pai, mi-am colorat tricoul si dupa o zi l-am spalat, dar nu s-a dus deloc markerul, deci nu stiu daca e necesar sa-l lasi mai mult timp sa se usuce. ^^

| kiddo15 a răspuns (pentru xxdrgn):

KaDola unde ai gasit cariocile in Cluj?