| Annya206 a întrebat:

Hello! Am nevoie de putin ajutor din partea voastra.
Cateva idei de nume pentru un blog de beauty,fashion, parenting.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kyttynna a răspuns:

Numele tau ' s blog

2 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Bună,
Te sfătuiesc să alegi un nume care să te reprezinte şi care să fie uşor de reţinut. Eu am un blog de beauty, cu numele lindemona.ro
Numele blogului vine de la prenumele meu gerLINDE MONA. Mă reprezintă, e uşor de reţinut de cititori şi e unic.
Nu căuta nume lungi şi complicate. Alege ceva ce poate reţine oricine, chiar şi un copil. Degeaba alegi un nume super lung, în engleză şi sofisticat. Te va interesa să ştie omul unde a văzut articole interesante, să reţină şi să recomande mai departe.

| z0r3Ns3n a răspuns:

Humana.