| DariaDrg a întrebat:

Hello, am primit un cupon de reducere de 50 de lei reducere la cumpărăturile online din aplicația magazinului DM și să fie de minim 200 de lei.
Acest cupon nu se poate folosi de mai multe ori? Ca să dau cam atâta nu prea am la ce dintr-o dată.
Doar să știu dacă trebuie să se folosește doar o singura dată.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Nu.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Tocmai aici este hoția. Îți fac o reducere de 50 la o comandă minimă de 200. Ei își vând produsele cu profit minim, tu îți comanzi și lucruri inutile-ca să te încadrezi în sumă, iar în final tot ei ies pe plus.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!
Un cupon odata folosit nu se mai poate refolosi.