| Patry48485 a întrebat:

Hello, as avea o intrebare
La scoala este voie cu botine cu toc cam ca acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:24, s:0&biw=1126&bih=672
poate cu 1-2 cm mai mic
si nu stiu daca este voie sau nu.
va rog raspundeti-mi repede
dau funda

Răspuns Câştigător
| uncontdestuldenasol a răspuns:

La noi la scoala ar fi voie. Dar cred ca si la tine.Au ajuns profii sa te controleze si cu ce te incalti? Asta e aiureaoh go on.Ai grija totusi sa nu ai ba toc prea inaltwinking.

9 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Iti zic sincer ca pe noi nu ne lasa. Legile scolii interzic ca fetele sa se imbrace si nu prea(adica sa li se vada buriku` sau mai stiu eu ce)

| asdfghjklmnb a răspuns:

La noi e voie.

| NuAmHabar a răspuns:

Da... cel putin la mine in scoala da
au si doua colege ale mele
deci cred ca dahappy

| aLL3xandra97 a răspuns:

Daca vrei eu zic sa ti le iei happy
ca pana la urma nu decid profii cum trebuie sa te imbraciwinking

| OneLifeOneLove a răspuns:

Da mai. Dc nu ar fi voie?
Acum depinde de diriginte.
Dar nu cred ca ar avea ceva impotriva.

| UniQue_1752 a răspuns:

Depinde de prof`oh go on pe noi diriginta ne lasa numai cu adidasi... laughing

| theprettyreckeless a răspuns:

Daca au mai mult de 10cm nu e ok thinking

| ealextpu a răspuns:

Putin mai mic tocul si red ca e in regula. Uite aici cateva modele dragute: http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine

| alesia29 a răspuns:

Normal!
cel putin asa e la noibig grin